logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu

acebook

3 tini fuben laptop

Teens Club junior angol nyelvtanfolyamainkat 4 különböző szinten indítjuk és kifejezetten 11-15 éveseknek ajánljuk.

Ha gyermeke jelenleg is tanul angolul az iskolában, de szeretné, hogy alaposabban elsajátítsa a tananyagot, többet és bátrabban kommunikáljon és biztosan eljusson a középfokú nyelvvizsga szintig, akkor válassza junior tanfolyamaink valamelyikét!

Kifejezetten a tinik számára fejlesztett tananyag, motiváló, érdekes témákkal, sok kommunikációval

✦ Az iskola és egyéb elfoglaltságok mellett is vállalható intenzitású és haladási ütemű kurzus, heti 1x90 percben

✦ Előzetes szintfelmérés alapján kialakított, kis létszámú csoportok

✦ 1 tanév = 30 hét, 60 óra, heti 1x2 órában, hétköznap délutánonként. Tandíj: 106.000-Ft, 3 részletben fizetve: 3x36.000-Ft.

✦ Részletfizetési lehetőség: az éves tandíj 3 részletben is fizethető

✦ Testvérek jelentkezése esetén-15% testvérkedvezmény minden testvér tandíjából!

✦ Az éves tandíj egyösszegű befizetése esetén -10% kedvezmény!

Újpest kártyával rendelkezőknek -5% kedvezmény!

Az alapítás éve
A hírlevélre feliratkozottak száma
Az eddigi diákok száma
Fős csoportok

ÚJPESTI NYELVISKOLA

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Tagságaink

NYELVISKOLÁK SZAKMAI EGYESÜLETE