logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu

acebook

Euroexam 7

Euroexam nyelvvizsga-előkészítő tanfolyam

Az Újpesti Nyelviskola évek óta az Euroexam vizsgaközpont partneriskolája. Iskolánkban tapasztalt tanárok segítségével, kislétszámú csoportban készülhetsz fel az Euroexam B2 középfokú és C1 felsőfokú angol nyelvvizsgáira. Célirányos felkészítés a nyelvvizsga típusfeladataira, vizsgatippek, hasznos ötletek, hogy a legnagyobb eséllyel indulhass a vizsgán! Felkészítő tanfolyamaink komplex írásbeli és szóbeli próbavizsgával zárulnak.
Következő tanfolyamkezdés: március 23.

ANGOL NYELVVIZSGA-ELŐKÉSZÍTŐ TANFOLYAMOK

Euroexam B2 nyelvvizsgára felkészítő kurzus: 8 hét, 32 óra, heti 1x4 tanórában, szombatonként 8.45-12.00 óráig. Tandíj: 45.000,-Ft.

Tananyag: Eurocity B2 Student's Book (a tankönyv a nyelviskolában megvásárolható, ára 4.500- Ft). Tanfolyamkezdés: március 23.

A következő középfokú nyelvvizsga időpontja: május 25.

Felkészítő tanfolyamainkat a nyelvvizsga időpontokhoz igazítjuk. Aktuális vizsgahelyszínek és -időpontok, valamint online jelentkezés a vizsgára: a www.euroexam.org honlapon.

Az alapítás éve
A hírlevélre feliratkozottak száma
Az eddigi diákok száma
Fős csoportok

ÚJPESTI NYELVISKOLA

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Tagságaink

NYELVISKOLÁK SZAKMAI EGYESÜLETE