All for Joomla All for Webmasters

logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


Hetente induló intenzív nyelvtanfolyam és vakáció Máltán. Nyelvtanulás délelőtt és kirándulás, tengerparti strandolás vagy városnézés délután? Málta tökéletes választás, ha egy tartalmas és felejthetetlen utazást tervezel, miközben nyelvtudásod is ugrásszerűen fejlődik majd. 100% angol nyelvi környezet, nemzetközi tanulócsoportok, Bed&Breakfast típusú diákszállás vagy gondosan kiválasztott vendéglátó családok fogadnak máltai partneriskolánkban. Tanfolyam+szállás+szabadidős programok egy helyen. Családi és junior programcsomagok, egyénre szabott megoldások.

Máltai partneriskolánk, a Gateway School of English egész évben kedvező nyelvtanulási lehetőséget biztosít a világ számos országából érkező diákjainak. Ha nyelvvizsgára készülsz, külföldi munkavállalást tervezel, vagy egyszerűen csak szeretnéd frissíteni meglévő nyelvtudásodat, akkor ez az ajánlat pont neked szól! Már egy hét után is érezni fogod, hogy nagyobb az önbizalmad, magabiztosabban kommunikálsz, és persze nem csak tudásod gyarapodik majd, hanem garantáltan egy életreszóló élménnyell gazdagodva térsz haza a napfényes Máltáról!

Kérd személyreszabott ajánlatunkat! Telefonon: +3630 9524 602 vagy írj nekünk az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre és segítünk az igényeidnek legmegfelelőbb tanfolyam és szálláslehetőség kiválasztásában!

gse malta school entrance hall

GSE Malta students on the school patio 2 1024x576

GSE Malta Classroom with interactive whiteboard 2

Porziuncola building

Porziuncola seaview

1996
Az alapítás éve
1601
A hírlevélre feliratkozottak száma
15236
Az eddigi diákok száma
8
Fős csoportok

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Iskolánk:
A nyelviskolák szakmai egyesületének tagja

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info