All for Joomla All for Webmasters

logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


Már tanultál egy kicsit németül, de ennek már jópár éve és úgy érzed, semmire sem emlékszel? Vágj bele bátran és kezdd el újra! Hidd el, menni fog! Az A1/2 szinten még a kezdő tananyagot használjuk, de egy kis alap szókincse, nyelvtani tudása itt már mindenkinek van. Újrakezdő kurzus most akciós tandíjjal!

A kurzus végére képes leszel egyszerű párbeszédekre, fel tudsz tenni és meg tudsz válaszolni egy csomó kérdést, elboldogulsz a mindennapi helyzetekben, mint például vásárlás, útbaigazítás, rendelés egy étteremben. Egyszerű kifejezésekkel és mondatokkal be tudod mutatni a lakóhelyedet, ismerőseidet, családodat. Most akciós tandíjjal vehetsz részt a tanfolyamon! 45.900- helyett most csak 35.900-Ft-ért! A csoportlétszám is kedvező: 4 - maximum 8 fő.

7 hetes, 42 órás félintenzív kurzus, heti 2x3 órában, kedd-csütörtök délutánonként 17.30-20.00 óráig, 4-max. 8 fős csoportban. Tananyag: Studio d A1 (iskolánkban megvásárolható, ára 5.800-Ft). Tanfolyamkezdés: november 20. 

Az Újpesti Nyelviskola 1996 óta működik Budapesten, Újpest központjában, az Árpád út 56. s...
   Euroexam angol nyelvvizsga                                ...
Intermediate.2 szintről induló haladó angol tanfolyamunkat ajánljuk, ha már nagyjából alapfokú (B1) szinten érted, használod az angol nyelve...
Jazz Mataz: játékos angol foglalkozás 2-4 éveseknek aktív szülői részvétellel, heti 1x30 percben, sok-sok dallal, játékkal, mondókával.H...
Letölthető jelentkezési lap...

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Iskolánk:
A nyelviskolák szakmai egyesületének tagja

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info