logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


2022 nyár

Sok szeretettel várjuk az 5-15 év közötti gyerekeket idén nyáron is angol nyelvi napközis táborainkba!

Ovis, kisiskolás, és junior csoportjainkban tudásszintjüknek és életkoruknak megfelelően dolgozzuk fel a heti témát. Idén kétféle téma közül választhatnak, vagy akár mindkettőt is kipróbálhatják a velünk táborozó gyerekek: Világjáró Tábor - 5 nap alatt a föld körül, valamint Lovagok és Hercegnők - időutazás a középkorba.

A tábori turnusok időpontjai:

I. június 20-24. Világjáró

II. június 27-július 1. Világjáró

III. július 4-8. Lovagtábor

IV. július 11-15. Lovagtábor

V. július 18-22. Lovagtábor

Letölthető jelentkezési lap

Táborainkat korosztály és tudásszint alapján kialakított, 10 fős csoportokban szervezzük, kiemelten szem előtt tartva táborozóink biztonságát, egészségét. Ennek érdekében ügyelünk a fokozott tisztaságra, folyamatos szellőztetésre, fertőtlenítésre. Megnöveljük a szabadban töltött időt, több szabadtéri tevékenységet és játékot szervezünk. Kiemelt figyelmet fordítunk a gyermekek napi többszöri alapos szappanos kézmosására, kézfertőtlenítésére. A résztvevők számára kézfertőtlenítőt biztosítunk.

Az LCF Kids Clubs országos hálózata is csatlakozott a Magyarország vezető táborszervezői által létrehozott kezdeményezéshez, amelyben a biztonságos nyári táboroztatáshoz nyújtanak iránymutatást, javaslatokat.

A jelentkezők számára további részletes tájékoztatást a tábor előtti hetekben küldünk majd, figyelembe véve az addig megjelenő ajánlásokat, esetleges változásokat.

Hiszünk benne, hogy a táborok a gyermekeknek feltöltődést, régen várt társasági élményt, lelki regenerációt, lazítást és élményszerzést nyújtanak; új készségek és képességek fejlesztését teszik lehetővé vidám és ellenőrzött környezetben.

Szeretettel várjuk a gyerekeket idén nyáron is!

vilagjaro plakat 2022jpg 3 72

lovag plakat 2022

Tabori napirend 2021 

kovencz gabor

Iratkozz be hozzánk személyesen!

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.

Vagy hívjon bizalommal:
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602

Kovencz Gábor,
iskolatitkár

Hetente induló intenzív nyelvtanfolyam és vakáció Máltán. Nyelvtanulás délelőtt és kirándulás, tengerparti strandolás vagy városnézés...
Learning English - BBC...
Az Újpesti Nyelviskola 1996 óta működik Budapesten, Újpest központjában, az Árpád út 56. szám alatt lévő Átrium üzletházban. A IV. ker...
Üdvözlünk a vidám nyelvtanulás világában!Nyelvtanulás gyerekeknek?Élményszerűen és kommunikatív módon?Igen, a Kids Clubban már 6 hónap...
A 2019/20-as tanév Kids Club rendezvényei angolul tanuló gyerekeknek:Christmas Party - 2019 december 21. Halloween Party - 2019 október 26.&n...

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Iskolánk:
A nyelviskolák szakmai egyesületének tagja

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info