All for Joomla All for Webmasters

logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


Középfokú nyelvvizsga közeli, erős haladó, Upper-Intermediate (B2) szintű tanfolyam azoknak, akik nem nyelvvizsgára szeretnének készülni, hanem fejlesztenék szókincsüket, céljuk az igényesebb, pontosabb nyelvtudás! 10 hét, 40 óra, heti 2x2 óra H-SZ vagy K-CS 18.30-20.00 óráig, 4-6 fős csoportban. Tandíj: 44.900-Ft. Kezdés: szeptember 18.

Vágj bele bátran! Hidd el, a németet is meg lehet szeretni! Az A1-es kezdő szint elsajátítása után k...
Középfokú nyelvvizsga közeli, erős haladó, Upper-Intermediate (B2) szintű tanfolyam azoknak, akik nem nyelvvizsg&aacu...
   BabyBooks.hu könyváruház       ...
Euro vagy EuroPro? Az Euro nyelvvizsga az általános angol és német nyelvtudást értékeli. Ezt v&a...

Hírlevél feliratkozás

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Iskolánk:
A nyelviskolák szakmai egyesületének tagja

Hírlevél feliratkozás

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info