All for Joomla All for Webmasters

logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


Középfokú nyelvvizsga közeli, erős haladó, Upper-Intermediate (B2) szintű tanfolyam azoknak, akik nem nyelvvizsgára szeretnének készülni, hanem fejlesztenék szókincsüket, céljuk az igényesebb, pontosabb nyelvtudás! 10 hét, 40 óra, heti 2x2 óra K-CS 18.30-20.00 óráig, 4-6 fős csoportban. Tandíj: 44.900-Ft. Kezdés: szeptember 26.

    Öreghalász Étterem ...
Az Újpesti Nyelviskola 1996 óta működik Budapesten, Újpest központjában, az Árpád út 56. s...
Vágj bele bátran! Hidd el, a németet is meg lehet szeretni! Az A1-es kezdő szint elsajátítása után k...
New English File online ...
Az A2 szint elsajátítása után ismerős, rutinszerű helyzetekben egyszerű és közvetlen módon tuds...

Hírlevél feliratkozás (2)

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Iskolánk:
A nyelviskolák szakmai egyesületének tagja

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info