All for Joomla All for Webmasters

logo suli 2016

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602
E-mail: info@ujpestinyelviskola.hu


acebook


Hetente induló intenzív nyelvtanfolyam és vakáció Máltán! Kiscsoportos nyelvórák délelőtt és kirándulás, fürdőzés vagy városnézés délután? Málta tökéletes választás, ha egy tartalmas és felejthetetlen utazást tervezel, miközben nyelvtudásod is ugrásszerűen fejlődik. 100% angol nyelvi környezet, nemzetközi tanulócsoportok, gondosan kiválasztott vendéglátó családok fogadnak máltai partneriskolánkban. Tanfolyam+szállás+szabadidős programok egy helyen - szeptember 4-től már kedvezményes utószezoni árakkal vár a Gateway School of English!

Az utószezoni kedvezményes ajánlat 2018 szeptember 4 - 2019 június 15-ig érvényes!

Máltai partneriskolánk, a Gateway School of English egész évben kedvező nyelvtanulási lehetőséget biztosít a világ számos országából érkező diákjainak. Ha nyelvvizsgára készülsz, külföldi munkavállalást tervezel, vagy egyszerűen csak szeretnéd frissíteni meglévő nyelvtudásodat, akkor ez az ajánlat pont neked szól! Már egy hét után is érezni fogod, hogy nagyobb az önbizalmad, magabiztosabban kommunikálsz, és persze nem csak tudásod gyarapodik majd, hanem garantáltan egy életreszóló élménnyell gazdagodva térsz haza a napfényes Máltáról!

Heti 20 órás intenzív nyelvtanfolyam 215 Euro helyett most 155 Euro/fő/hét!

Heti 30 órás intenzív nyelvtanfolyam 300 Euro helyett most 240 Euro/fő/hét!

Kérd személyreszabott ajánlatunkat! Telefonon: +3630 9524 602 vagy írj nekünk az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre és segítünk az igényeidnek legmegfelelőbb tanfolyam és szálláslehetőség kiválasztásában!

gse malta school entrance hall

GSE Malta students on the school patio 2 1024x576

theschoolresidence1

 

kovencz gabor

Iratkozz be hozzánk személyesen!

Cím: 1042 Budapest, Árpád út 56. I.em.

Vagy hívjon bizalommal:
Telefon: (1) 369-8674, 0630 9524 602

Kovencz Gábor,
iskolatitkár

A 2018/19-es tanévre tervezett Kids Club rendezvényeink angolul tanuló gyerekeknek: Thanksgiving Day Party - 2018 november 17. szombat &n...
Learn English - British Council...
 Nyelvtanulás gyerekeknek?Élményszerűen és kommunikatív módon?Igen, a Kids Clubban már 6 h&oacu...
Törzshallgatói kedvezményKitartó, hűséges tanulóinknak szeretnénk kedvezni a törzshallgató...

Elhatároztad, hogy belevágsz egy új nyelv tanulásába? Frissítenéd régebben megszerzett nyelvtudásodat? Külföldi munkavállalás előtt állsz? Nyelvvizsgára készülsz? Gyere el hozzánk, és segítünk, hogy elérd a kitűzött célt!

Iskolánk:
A nyelviskolák szakmai egyesületének tagja

A(z) Újpesti -nyelviskola honlapja cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát. További info